BIURO CZYNNE

Pon-Pt 7.00 - 15.00

KASA CZYNNA

Pon-Pt 7.00 - 14.40
Zgłoszenia awarii
wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych przyjmowane są w godzinach 7.00 do 15.00 pod numerem tel:
84 689 70 95 lub 781 191 101
i po godzinach pracy oraz
w dni wolne pod numerem
tel: 781 191 101 lub 533 910 227
Witamy na naszej stronie
HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW na II półrocze 2019 r.

OBSZAR NR 1 BŁONIE:

Wojska Polskiego, 1 Stycznia, 3 Maja, Mickiewicza, Sienkiewicza, Konopnickiej, Kosynierów, Nowa, Klonowa, Reymonta, Słąki, Spokojna, Tarnowskiego, P. Błonie od 1Maja do końca ulicy

ODPADY ZE WSZYSTKICH KATEGORII WYSTAWIAMY DO GODZ. 7.00 W DNIU ZBIÓRKI

ODPADY NIEPRAWIDŁOWO POSEGREGOWANE NIE BĘDĄ ODBIERANE !!!

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK) I

SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy: PONIEDZIAŁEK

– 29 lipiec 2019

– 26 sierpień 2019

– 30 wrzesień 2019

– 28 październik 2019

– 25 listopad 2019

– 30 grudzień 2019

DODATKOWY WYWÓZ ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK)

Termin:

– 11 lipiec (czwartek) 2019

– 12 sierpień (poniedziałek) 2019

– 11 wrzesień (środa) 2019

SZKŁO Terminy:

– 15 lipiec (poniedziałek) 2019

– 16 sierpień (piątek) 2019

– 16 wrzesień (poniedziałek) 2019

– 17 październik (czwartek) 2019

– 15 listopad (piątek) 2019

– 13 grudzień (piątek) 2019

ODPADY ZIELONE

– 7 październik (poniedziałek) 2019

POPIÓŁ

– 13 listopad (środa) 2019

– 11 grudzień (środa) 2019

 OBSZAR NR 2 ZABUDOWANIA WIELORODZINNE:

SM „ŁADA”, WM ”MEDYK”, WM ul. Pogodna, WM ul. 1 Maja

ODPADY NIESEGREGOWANE – tylko POJEMNIK

Terminy: WTOREK

– 2 lipiec 2019

– 9 lipiec 2019

– 16 lipiec 2019

– 23 lipiec 2019

– 6 sierpień 2019

– 13 sierpień 2019

– 20 sierpień 2019

– 3 wrzesień 2019

– 10 wrzesień 2019

– 17 wrzesień 2019

– 15 październik 2019

– 12 listopad 2019

– 10 grudzień 2019

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK) i SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy: WTOREK

– 30 lipiec 2019

– 27 sierpień 2019

– 24 wrzesień 2019

– 29 październik 2019

– 26 listopad 2019

– 31 grudzień 2019

 

ODPADY ZIELONE

– 7 październik (poniedziałek) 2019

SZKŁO Terminy:

– 15 lipiec (poniedziałek) 2019

– 16 sierpień (piątek) 2019

– 16 wrzesień (poniedziałek) 2019

– 17 październik (czwartek) 2019

– 15 listopad (piątek) 2019

– 13 grudzień (piątek) 2019

 

POPIÓŁ

– 13 listopad (środa) 2019

– 11 grudzień (środa) 2019

OBSZAR NR 2 A LUBACZOWSKA:

Jasna, Jaśminowa, Lawendowa Lubaczowska, Słoneczna, Pogodna, Promyk, Spółdzielcza

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK)  I

SEGREGOWANE (WORKI) 

Terminy: WTOREK

– 30 lipiec 2019

– 27 sierpień 2019

– 24 wrzesień 2019

– 29 październik 2019

– 26 listopad 2019

– 31 grudzień 2019

 

DODATKOWY WYWÓZ

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK)

Termin:

– 12 lipiec (piątek) 2019

– 9 sierpień (piątek) 2019

– 12 wrzesień (czwartek) 2019

 

SZKŁO Terminy:

– 15 lipiec (poniedziałek) 2019

– 16 sierpień (piątek) 2019

– 16 wrzesień (poniedziałek) 2019

– 17 październik (czwartek) 2019

– 15 listopad (piątek) 2019

– 13 grudzień (piątek) 2019

ODPADY ZIELONE

– 7 październik (poniedziałek) 2019

POPIÓŁ

– 13 listopad (środa) 2019

– 11 grudzień (środa) 2019

OBSZAR NR 3 RYNEK – PRZEDMIEŚCIE BUKOWSKIE:

św. Jana Pawła II, 30 Czerwca, Cerkiewna, Zacisze, Gizy, Męczenników Majdanka, Nadstawna, P. Bukowskie, Rynek, Szkolna, Targowa, Wójtostwo, Zielona

 ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK) I

SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy: ŚRODA

– 26 czerwiec 2019

– 31 lipiec 2019

– 28 sierpień 2019

– 25 wrzesień 2019

– 30 październik 2019

– 27 listopad 2019

– 18 grudzień 2019

DODATKOWY WYWÓZ

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK)

– 11 lipiec (czwartek) 2019

– 12 sierpień (poniedziałek) 2019

– 11 wrzesień (środa) 2019

 

ODPADY ZIELONE

– 7 październik (poniedziałek) 2019

SZKŁO Terminy:

– 15 lipiec (poniedziałek) 2019

– 16 sierpień (piątek) 2019

– 16 wrzesień (poniedziałek) 2019

– 17 październik (czwartek) 2019

– 15 listopad (piątek) 2019

– 13 grudzień (piątek) 2019

POPIÓŁ

– 13 listopad (środa) 2019

– 11 grudzień (środa) 2019

OBSZAR NR 4 PRZEDMIEŚCIE RÓŻANIECKIE  I  PRZEDMIEŚCIE PŁUSKIE:

Biłgorajska, B. Korchowska, Handlowa, Kościelna, Nadrzeczna, Partyzantów, Podwale, P. Różanieckie, P. Płuskie Wschód i Zachód, Stroma, Wały Tarnogrodzkie, Wesoła

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK) I

SEGREGOWANE (WORKI)

Terminy: CZWARTEK

– 27 czerwiec 2019

– 25 lipiec 2019

– 29 sierpień 2019

– 26 wrzesień 2019

– 31 październik 2019

– 28 listopad 2019

– 19 grudzień 2019

DODATKOWY WYWÓZ

ODPADY  NIESEGREGOWANE (POJEMNIK)

– 12 lipiec (piątek) 2019

– 9 sierpień (piątek) 2019

–  12 wrzesień (czwartek) 2019

ODPADY ZIELONE

– 7 październik (poniedziałek) 2019

SZKŁO Terminy:

– 15 lipiec (poniedziałek) 2019

– 16 sierpień (piątek) 2019

– 16 wrzesień (poniedziałek) 2019

– 17 październik (czwartek) 2019

– 15 listopad (piątek) 2019

– 13 grudzień (piątek) 2019

POPIÓŁ

– 13 listopad (środa) 2019

– 11 grudzień (środa) 2019

OBSZAR NR 5    1-go MAJA:

1 Maja, Dolna, Kościuszki, Kryszkiewicza, Krzywa, Ogrody, P. Błonie od 1 Maja do PZZ Kapka, Strażacka

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK) I

SEGREGOWANE (WORKI) 

Terminy: PIĄTEK

– 28 czerwiec 2019

– 26 lipiec 2019

– 30 sierpień 2019

– 27 wrzesień 2019

– 25 październik 2019

– 29 listopad 2019

– 27 grudzień 2019

 

DODATKOWY WYWÓZ

ODPADY NIESEGREGOWANE (POJEMNIK)

– 11 lipiec (czwartek) 2019

– 12 sierpień (poniedziałek) 2019

–  11 wrzesień (środa) 2019

 

ODPADY ZIELONE

– 7 październik (poniedziałek) 2019

SZKŁO Terminy:

– 15 lipiec (poniedziałek) 2019

– 16 sierpień (piątek) 2019

– 16 wrzesień (poniedziałek) 2019

– 17 październik (czwartek) 2019

– 15 listopad (piątek) 2019

– 13 grudzień (piątek) 2019

 

POPIÓŁ

– 13 listopad (środa) 2019

– 11 grudzień (środa) 2019

 

Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000372311 posiada numer NIP 918-215-18-95, REGON 060708755, kapitał zakładowy 14 910 000, 00 zł wpłacony w całości, konto Bank Spółdzielczy Tarnogród
28 9637 0001 2001 0000 0505 0002 w tytule przelewu prosimy podać nr faktury